Sercih

CS:GO Yeni Güncelleme Graffiti

Bildiğiniz gibi son yılların en popüler oyunlarından ve e-spor alanında da büyük bir başarısı olan Counter Strike: Global Offensive oyununa her geçen gün yeni güncellemeler ve oyun iyileştirmeleri geliyor. Valve‘ın son güncellemelerin da oyunun daha da gerçekliğe yakın olması için silah sesleriyle oynadığını görmüştük. En son yapılan güncellemede ise eski Counter Strike oyunlarında olan “T” tuşuna basınca oluşan, duvarlara ve yerlere yapılabilen spray şekillerin CS:Go ya geldiğini gördük. Tabii ki görüntü açısından daha iyi ve göze hoş gelen tasarımlar var. Fakat eski oyunlarda ücretsiz olan bu özellik şuanda CS:GO da ücretli.

cs_go_graffiti
CS:GO Graffiti Güncellemesi

Yeni güncellemede oyuna ilk girdiğinizde size rastgele bir graffiti veriyor fakat daha fazla isterseniz Topluluk Pazarından graffiti kasaları satın almanız gerekiyor. Şuan 2 çeşit bulunan kasaların fiyatı 15 TL ile 8 TL arasında değişiyor. Oyuncular her ne kadar güzel bir güncelleme olarak bulsalar da ücretsiz olmaması nedeniyle pek hoşnut değiller.

Aşağıda yeni güncelleme ile ilgili detaylı bir video var.

Sercih

2009 senesinden günümüze kadar " İnternet " ortamında yer alan ve SEO, SEM, Web Tasarım ve Yazılım dünyasında kendine her geçen gün geliştirmeye çalışan kendi çapında Webmaster'ın arada sırada girdiği fakirhanesi. :)

Yorum Ekle