Yaşam

Kurumama.com’dan Alışveriş Tecrübem

Yazar Sercih

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle geçtiğimiz günlerde yaşadığım bir alışveriş tecrübemi paylaşacağım. Evimin etrafında yaşayan 2 tane sokak kedisi var ve küçük kardeşim bu kediler ile ilgilenmeyi, oynamayı çok seviyor. Evden yemek getiriyor vs. Geçen gün bir mama almak istedim kedilere vermek için siparişi verene kadar ve teslim alana kadar birçok olay geçti başımdan 🙂

Öncelikle petshop sitelerine göre yeni bir oluşum olan ve R10, WMARACI platformlarında konularını gördüğüm ve bu forumlarda sürekli takıldığım için Kurumama.com dan siparişimi vermek istedim küçükte olsa bir katkı olması açısından.

Kedi bakımından, ne tür mamalar yemeleri gerekir hiç bir bilgim olmadığı için Canlı Destek kısmındaki yetkiliyle görüştüm ve bilgi aldım kediler tarafından yaygın olarak tüketilen somon balıklı bir mama seçtik.

Ziverbey Kedisi Tombili

Ziverbey Kedisi Tombili

Siparişimi kapıda ödemeli olarak verdim saat 11.00’a kadar siparişimi verdiğim için aynı gün kargoya verildi.(21 Kasım 2016 tarihinde sipariş verdim.) Normal şartlar altında 17:00 – 18:00 dolaylarında bana teslim edilmesi gerekiyordu. Fakat bildiğiniz gibi ülkemizde bir kargo sorunu var 🙂 Yaşadığım yerde Yurtiçi Kargo şubesi bana yakın olduğu için Yurtiçi Kargo ile gönderimi sağlamaları istedim. İstemez olaydım 🙂

Paketim aynı gün teslim edilmedi. Kargoyu defalarca aramama rağmen telefonumu açmadı ulaşamadım. Bende Kurumama.com’u aradım yardımcı olmalarını istedim ben ulaşamıyorum son durum nedir vs. kargom hakkında bilgi verir misiniz diye. Hiç geri çevirmeden sorunumla ilgilendirler. Kargodan cevap almışlar meğersem adamlar beni evde bulamıyormuş muş. Ben evdeyim hadi evde olmadığımı varsayalım telefon bilgimi verdim beni neden aramıyorsunuz 🙂 Şaka gibi.

En son işte kurumama.comla iletişimimden sonra yurtiçi kargo 2.günün sonunda kargomu teslim edebildi.

İnternetten alışverişlerde insanlar karşılaştığı en büyük sorun kargo sorunu. Kargo sorunundan dolayı birçok internet kullanıcısı alışveriş sitelerini suçluyor fakat bu durum böyle değil. Tamamen kargo firmasının hatasından dolayı oluşan sorunları alışveriş sitesine yamatmak hoş bir durum değil.

Yaşadığım olaydan sonra bunu anladım. Alışverişimi yaptığım site benimle sürekli ilgilenmesine her soruma cevap vermesine rağmen kargo firması hem telefonları açmıyor, hemde yalan dolanla iş çeviriyor. Bu böyle gittiği sürece hep kaybederler.

Neyse lafı fazla uzatmadan bitiriyorum yazıyı. Eğer evcil hayvan sahibi iseniz yada sokak hayvanlarına yardım etmek isterseniz ben hizmetlerinden memnun kaldım sizde kurumama.com’u tercih edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar Hakkında

Sercih

9 Yorum Var

Yorum Yap