Sercih

Blogger Tema Siteleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımda her blogger’in arşivinde bulunması gereken birbirinden güzel tema paylaşımlarında bulunan en iyi blogger tema sitelerinden birkaçını sizlerle paylaşacağım. Arşivimde daha birçok blogger tema sitesi var yavaş yavaş sizlere arşivimi açacağım. Hem tasarım hemde kullanış açısından çok güzel blogger temaları yapan ve ücretsiz olarak paylaşan birçok site bulunmakta ve bloggerlar tarafından tanınmamış olabileceği açısından bu yazımı yazıyorum. Şimdi fazla uzatmadan en iyi blogger tema sitelerine geçelim.

  • Bthemez : Yeni bir site olduğu için fazla paylaşım yapılmamış fakat yapılan blogger tema paylaşımları gerçekten işinin ehli olduklarının bir göstergesi ve takip edilebilecek bir blog kanımca.
  • Way2themes : Çoğu blogger tarafından bilindiğine inandığım ve gerçekten çok güzel temaların olduğu bir site hem seo hemde tasarım açısından gayet güzel blogger temaları var.
  • Templateism : Uzun zamandır aktif olan bir blogger tema sitesi ücretli ve ücretsiz olarak paylaşımlarda bulunuyorlar. Ücretsiz temaları gerçekten piyasadaki birçok blogger temasına taş çıkaracak düzeyde tasarımlar. Takip edilebilecek bir site.
  • Weblogtemplates : Tasarımları gayet hoş ve seo uyumlu blogger temaları paylaşılmaktadır.
  • TemplateTracker: Uzun zamandır blogger tema paylaşımında bulunan ve takip ettiğim en iyi sitelerden biri.

Evet arkadaşlar, şuan en iyi olan 5 tane blogger tema sitesini sizinle paylaşmış bulunuyorum. İlerki zamanlarda kaynak olarak daha birçok blogger tema sitesini sizinle paylaşmayı hedefliyorum. Şimdilik bu kadar Sercih’i takip ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Sercih

2009 senesinden günümüze kadar " İnternet " ortamında yer alan ve SEO, SEM, Web Tasarım ve Yazılım dünyasında kendine her geçen gün geliştirmeye çalışan kendi çapında Webmaster'ın arada sırada girdiği fakirhanesi. :)

6 yorum