Sercih

The Crown’ın Fragmanı Yayınlandı

2016 yılının en çok beklenen dizileri arasında olan The Crown’ın ilk fragmanı geçtiğimi günlerde yayınlandı. Türk yabancı dizi severler tarafından da büyük bir ilgiyle takip edilen ve merakla beklenen dizinin yapımcısı daha önce birçok başarılı yapımlardan da(The Queen, Rush ve Frost Nixon vb.) tanıdığımız ve başarısını bu diziyle devam ettiren Peter Morgan oldu.

Dizinin teknik kadrosundan biraz bahsedecek olursak;

  • Yaratıcı: Peter Morgan
  • Yönetmen: Stephen Daldry
  • Oyuncular: Claire Foy, Matt Smith, John Lithgow, Jared Harris, Vanessa Kirby, Eileen Atkins

gibi tecrübeli bir kadroya sahip.

Yeni Dizi The Crown Fragmanı Yayınlandı
Yeni Dizi The Crown Fragmanı Yayınlandı

The Crown’ın Konusu Nedir ?

Dizinin resmi açıklamasında “Kraliçe II. Elizabeth ile Britanya’nın savaş sonrasında şekillenmesinde emeği olan başbakanların on yıllar süren merak uyandıran hikayesi” bilgisi verilmiş. Genel olarak biyografik bir hikayeyi konu almasıyla birlikte savaş sonrası İngiltere’nin kaderini belirleyen başbakanlarının başından geçenler ve olaylar konuda işlenecek. Büyük bir merakla beklenen The Crown’ın Netflix ile desteklenmesi bu ilginin daha da artmasına sebep olmuştur. Artık ülkemizde de rahat bir şekilde kullanılabilen Netflix ile kullanıcılar genellikle netflix dizilerini daha çok takip ediyor.

İşte The Crown’ın geçtiğimiz günlerde çıkan ve kısa bir sürede 2 milyon gibi bir izlenmeye ulaşan fragman videosu;

 

 

Sercih

2009 senesinden günümüze kadar " İnternet " ortamında yer alan ve SEO, SEM, Web Tasarım ve Yazılım dünyasında kendine her geçen gün geliştirmeye çalışan kendi çapında Webmaster'ın arada sırada girdiği fakirhanesi. :)

Yorum Ekle