Sercih

The Walking Dead Altyazılı Nasıl İzlenir ?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda The Walking Dead dizisi telif hakları dolayısıyla internet üzerinden yayınlanmasına son verildi. Yayınlayan siteler telif hakları dolayısıyla sitelerinden dizinin bölümlerini kaldırmak zorunda kaldı. Bunun sonucunda The Walking Dead’in yeni bölümlerini takip etmek sıkıntılı bir hal almaya başladı. Bende bu yazımda kendimde kullandığım bir yöntemi sizlere anlatacağım ve artık dizinin yeni bölümlerini takip edebileceksiniz.

Fazla uzatmadan the walking dead dizisini nasıl altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz onun anlatımına geçelim.

İzlemeniz gereken adımlar;

  • Öncelikle ” Watch Episodes ” adresine giriş yapın ve izlemek istediğiniz bölüme tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza yüzlerce video kaynağı gelecek. Bu kaynaklar arasından OpenLoad.Co olanlardan birine tıklayın.(bazı videolar teliften kaldırılıyor bulana kadar openload olanların hepsine bakın.)
  • Çalışan bir kaynak bulduktan sonra dizialtyazi.com yada opensubtitles.org/tr adresinden izlemek istediğiniz bölümün altyazı dosyasını indirin.
  • Daha sonra bölümün videosuna gelin ve aşağıdaki butonlara tıklayarak indirdiğiniz altyazı dosyasını seçin.
The Walking Dead Nasıl İzlenir
The Walking Dead Nasıl İzlenir

Altyazı dosyasını seçtikten sonra artık oynatıcıda altyazılar aktif hale gelecek ve sorunsuz bir şekilde The Walking Dead dizisini altyazılı bir şekilde izleyebileceksiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirirken karşılaştığınız sorunları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sercih

2009 senesinden günümüze kadar " İnternet " ortamında yer alan ve SEO, SEM, Web Tasarım ve Yazılım dünyasında kendine her geçen gün geliştirmeye çalışan kendi çapında Webmaster'ın arada sırada girdiği fakirhanesi. :)

1 yorum