Sercih

iPhone 7 Jack Girişi İsteyenlere Alternatif Çözüm

Bildiğiniz üzere iPhone 7 serisinde kulaklıklar için 3.5mm lik jack girişleri bulunmamaktadır. iPhone 7 kulaklıkları lighting girişini kullanarak takılmaktadır. Bu durumdan memnun olmayan birçok insan var. Eski kulaklıkları veya 500 600 liralara aldıkları kulaklıkları telefonlarında kullanamaması gerçekten kötü bir durum. Bu duruma birçok çözüm getirilmekte apple tarafından iphone 7 kutusunun içinde bir dönüştürücü bulunmakta yani lighting kablosunu 3.5mm lik jack haline dönüştüren mini bir aparat bulunmaktadır. Tabii bu başka bir sorunu daha beraberinde getiriyor. iPhone 7 kullanıcılarının hem telefonunu şarj ederken hemde kulaklıklarıyla müzik dinlemesi mümkün değil. Bu durum gerçekten teknoloji severler için rahatsız edici fakat birçok kişi alternatif çözümler bulmakta. Bunların arasında bir telefon kılıfı firmasının geliştirdiği yeni bir kılıf tasarımı var.

Telefon kılıfı firması Fuze adında bir kılıf geliştirdi ve bu kılıf sizlere telefonunuzu şarj ederken kulaklıkla müzik dinlemenize olanak sağlamaktadır. Aşağıdaki resimlerde kılıfın detaylı resimlerini görebilirsiniz. Fuze kılıf iPhone 7 modeli için 2400 mAh iPhone 7 plus için ise 3600 mAh fazladan pil gücü sunmaktadır.

İşte Fuze iPhone 7 kılıfına ait görüntüler;

Sercih

2009 senesinden günümüze kadar " İnternet " ortamında yer alan ve SEO, SEM, Web Tasarım ve Yazılım dünyasında kendine her geçen gün geliştirmeye çalışan kendi çapında Webmaster'ın arada sırada girdiği fakirhanesi. :)

Yorum Ekle